OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II. NIEDZIELĘ ADWENTU

04 XII 2022 r.

1. Zapraszam Dzieci i Dorosłych na msze roratnie – w Raczynie w środę i piątek, w Zacharzynie we wtorek i czwartek.
  2. Przez cały tydzień przed Mszą świętą możemy nabywać w kościele poświęcone opłatki.
  3. W czwartek w Liturgii Kościoła obchodzić będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godzinnie 11:00 zostaną poświęcone „Medaliki” dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii świętej.
  5. Msze św. na przyszły rok można zamawiać po Mszy św. w zakrystii, telefonicznie bądź w biurze parafialnym w środę od godziny 16:00 do godziny 17:00.
  6. Serdecznie dziękuję za składane ofiary. Dziękuję również za ofiary wpłacane na Nasze parafialne konto.

ks. Karol Łybek

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: