OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XIV. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

3 VII 2022 r.

1. Zbliżamy się  do czasu peregrynacji Obrazu Matki Bożej w Naszej Parafii. Maryja nawiedzi naszą parafię w najbliższy  piątek  8 lipca. Chciejmy jak najpiękniej ozdobić nasze domy i trasę przejazdu. Plan Peregrynacji zamieszczony jest w gablocie parafialnej i na stronie internetowej Parafii.  Zapraszam bardzo do wspólnej modlitwy rodziny, młodzież i dzieci. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam do wspólnej modlitwy  na godzinę 20:00. W kościele zbieramy się już na godzinę 17:00, stąd  wyjdziemy procesyjnie ze sztandarami, feletronami i dziećmi pierwszokomunijnymi pod figurę NSPJ, gdzie będziemy oczekiwali na przyjazd Matki Bożej. Po przywitaniu Maryi przejdziemy w procesji do kościoła na Mszę Świętą, której przewodniczyć będzie ks. Bp Radosław Orchowicz.
  2. Zapraszam również, aby znaleźć czas na swoją osobistą modlitwę przed wizerunkiem Matki Bożej podczas nocnego czuwania. Bardzo proszę również o pomoc w dowiezieniu starszych i chorych parafian na sobotnią mszę świętą z udzieleniem namaszczenia chorych. Wszystkie dewocjonalia jakie sobie nabędziecie można będzie poświęcić w czasie nabożeństwa pożegnania Maryi w sobotę podczas Mszy świętej. W związku z Peregrynacją Matki Bożej w dekanacie, Msze święte w środę i czwartek będą o godzinie 17:00. Zapraszam ministrantów i służbę liturgiczną na spotkanie przed nawiedzeniem w poniedziałek na godzinę 16:00 do Raczyna.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  • Magdalena Haynysz, st. wolnego; rz. kat. zamieszkała w Chodzieży  i Michał Glazer,  st. wolnego; rz. kat. zamieszkały w Chodzieży (2)

ks. Karol Łybek

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: